نرم افزار حسابداری شرکتی

 

نرم افزار حسابداری شرکتی جمع به صورت آنلاین و برخط می باشد ثبت انواع عملیات حسابداری، ارائه گزارشات پیشرفته مالی، امکان مدیریت دقیق بر امور مالی و حسابداری شرکت و امکان استفاده همزمان چند کاربر با قابلیت ایجاد سطح دسترسی مختلف نظیر(سهامدار-حسابدار –صندوقدار) و… علاوه بر انجام امور حسابداری و بازرگانی عمومی از ویژگی های نرم افزار حسابداری شرکتی جمع می باشد. همانطور که گفته شد این نرم افزار به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب در اندروید ویا ویندوز ارائه می شود.. تنها با دسترسی به اینترنت امکان انجام امور مالی و حسابداری شرکت برای شما فراهم می شود. شرکت ها میتوانند گزارشات فصلی مالیاتی خود را برای اداراه مالیات به راحتی دریافت کنند گزارشات سود و زیان ،مغایرت گیری حساب های بانکی ،تفضیلی 6و 8 ستون و.. از قابلیت های این نسخه از برنامه می باشد.

 

امکانات نرم افزار جمع

نرم افزار حسابداری شرکتی اندروید

حسابداری شرکت خود را براحتی در گوشی خود دنبال کنید. شما با دو روش میتوانید نرم افزار شرکتی تان را مدیریت کنید یا با استفاده از مروزگر گوشی خود چون سایت جمع کاملا ریسپانسیو بوده و کار با آن بسیار ساده می باشد و همچنین می توانید نسخه اندروید حسابداری شرکتی را در گوشی خود نصب کنید و به تمای اطلاعات نرم افزار حسابداری خود دسترسی داشته باشید.

نرم افزار حسابداری شرکتی ارزان

یکی از دقه دقه های مدیران کم کردن هزینه های شرکت شان می باشد که خرید نرم افزار حسابداری شرکتی هم از این موضوع مستثنی نیست گروه حسابداری جمع با ارائه نرم افزار حسابداری شرکتی ارزان قیمت سعی کرده که کار برای شما شرکت های عزیز راحت کرده باشد تا تمامی مدیران محترم شرکت ها بتوانند از نرم افزار ارزان و حرفه ای بهره ببرند.

سوالات متداول نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی مناسب انواع شرکت های بزرگ و کوچک طراحی شده که تمامی عملیات حسابداری داخلی و خارجی را به صورت آنلاین انجام می دهد.
برای اطلاع از هرینه ها می توانید روی لینک قیمت نرم افزار حسابداری شرکتی مراجعه کنیم
برای خرید می توانید از طریق راه های ارتباطی ما از طریق مراجعه به لینک وبه صورت آنلاین پرداخت کنید یا با شماره 02162981 تماس گرفته تا واحد فروش شما را راهنمایی کند
به طور کلی، جمع زیر ساخت ای پی ای بسیار مناسبی برای اتصال فروشگاههای آنلاین دارد و کافیست فروشگاهها برای استفاده از این امکان خود را به نرم افزار جمع متصل کنند.
جمع از طریق یک محیط کاربری آسان و با پشتیبانی در بخش آموزش این امکان را برای مشتریان ایجاد کرده در صورت نیاز به آموزش و آشنایی با نرم افزار، ویدوئوهای آموزشی را نگاه کنید و تیم پشتیبانی از طریق ریموت دسک تاب کار را با جمع آموزش می دهد.

نظر کاربران

مقاله های مرتبط:


فهرست