نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی جمع به صورت آنلاین و برخط می باشد ثبت انواع عملیات حسابداری، ارائه گزارشات پیشرفته مالی، امکان مدیریت دقیق بر امور مالی و حسابداری شرکت و امکان استفاده همزمان چند کاربر با قابلیت ایجاد سطح دسترسی مختلف نظیر(سهامدار-حسابدار –صندوقدار) و... علاوه بر انجام امور حسابداری و بازرگانی عمومی از ویژگی های نرم افزار حسابداری شرکتی جمع می باشد. همانطور که گفته شد این نرم افزار به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب در اندروید ویا ویندوز ارائه می شود.. تنها با دسترسی به اینترنت امکان انجام امور مالی و حسابداری شرکت برای شما فراهم می شود. شرکت ها میتوانند گزارشات فصلی مالیاتی خود را برای اداراه مالیات به راحتی دریافت کنند گزارشات سود و زیان ،مغایرت گیری حساب های بانکی ،تفضیلی 6و 8 ستون و.. از قابلیت های این نسخه از برنامه می باشد.

امکانات نرم افزار جمع

نرم افزار حسابداری شرکتی اندروید

حسابداری شرکت خود را براحتی در گوشی خود دنبال کنید. شما با دو روش میتوانید نرم افزار شرکتی تان را مدیریت کنید یا با استفاده از مروزگر گوشی خود چون سایت جمع کاملا ریسپانسیو بوده و کار با آن بسیار ساده می باشد و همچنین می توانید نسخه اندروید حسابداری شرکتی را در گوشی خود نصب کنید و به تمای اطلاعات نرم افزار حسابداری خود دسترسی داشته باشید.

نرم افزار حسابداری شرکتی ارزان

یکی از دقه دقه های مدیران کم کردن هزینه های شرکت شان می باشد که خرید نرم افزار حسابداری شرکتی هم از این موضوع مستثنی نیست گروه حسابداری جمع با ارائه نرم افزار حسابداری شرکتی ارزان قیمت سعی کرده که کار برای شما شرکت های عزیز راحت کرده باشد تا تمامی مدیران محترم شرکت ها بتوانند از نرم افزار ارزان و حرفه ای بهره ببرند.

نرم افزار حسابداری شرکتی اندروید

سوالات متداول نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی مناسب انواع شرکت های بزرگ و کوچک طراحی شده که تمامی عملیات حسابداری داخلی و خارجی را به صورت آنلاین انجام می دهد.

برای اطلاع از هرینه ها می توانید روی لینک قیمت نرم افزار حسابداری شرکتی مراجعه کنیم

برای خرید می توانید از طریق راه های ارتباطی ما از طریق مراجعه به لینک وبه صورت آنلاین پرداخت کنید یا با شماره 02162981 تماس گرفته تا واحد فروش شما را راهنمایی کند

به طور کلی، جمع زیر ساخت ای پی ای بسیار مناسبی برای اتصال فروشگاههای آنلاین دارد و کافیست فروشگاهها برای استفاده از این امکان خود را به نرم افزار جمع متصل کنند.

جمع از طریق یک محیط کاربری آسان و با پشتیبانی در بخش آموزش این امکان را برای مشتریان ایجاد کرده در صورت نیاز به آموزش و آشنایی با نرم افزار، ویدوئوهای آموزشی را نگاه کنید و تیم پشتیبانی از طریق ریموت دسک تاب کار را با جمع آموزش می دهد.

نظر کاربران

برچسب ها:
نرم افزار حسابداری تحت وب
نرم افزار حسابداری ابری
نرم افزار حسابداری پیمانکاری

مقاله‌های مرتبط:

حسابداری چیست؟ بازار کار رشته حسابداری

حسابداری یک سیستم برای انجام امور و رویداد های مالی یک کسب و کار است. یک شرکت قدرتمند می تواند بسیاری از موفقیت های خود را از طریق . . .

ادامه مطلب

نرم افزار حسابداری چند کاربره و مزایای استفاده از آن

برخی از نرم افزار حسابداری دو یا چند کاربره هستند. برخی از نرم افزار های حسابداری موجود در بازار دارای دو نسخه می باشند. نسخه ساده . . .

ادامه مطلب

نکات مهم انبار گردانی و چگونه انبار گردانی کنیم؟

بهتر است قبل از هر توضیحی بگم که انبار گردانی به کنترل فیزیکی فضای انبار شما یا همان شمارش دستی موجودی کالا شما گفته میشود.د ر واق . . .

ادامه مطلب

همه چیز در مورد تحریر دفاتر حسابداری

تحریر دفاتر قانونی حسابداری یکی از خدمات شرکت های حسابداری می باشد. تحریر دفاتر به وسیله افراد مجرب و مسلط به نگارش انجام می شود. . . .

ادامه مطلب

تفاوت حسابداری شخصی و شرکتی

تفاوت حسابداری شخصی و شرکتی در چیست؟ قبل از هر چیز باید با مفاهیم حسابداری شخصی و شرکتی آشنا شویم. تمام فعالیت ها و عملیات مالی مر . . .

ادامه مطلب

تنخواه گردان حسابداری | انواع تنخواه گردان

مفهوم تنخواه گردان حسابداری چیست؟ جهت پرداخت ها و هزینه های جزیی شرکت مانند خرید غذا و کرایه تاکسی از وجوه نقدی استفاده می شود که . . .

ادامه مطلب

ثبت روش ادواری و دائمی در حسابداری

در حسابداری یکی از کارهای مهم برای حسابداری ثبت و موجودی کالای آن شرکت یا موسسه میباشد. و از آنجایی که موجودی کالا ها یکی از مهمتر . . .

ادامه مطلب