صندوق مکانیزه فروش

صندوق مکانیزه فروش

نرم افزار صندوق مکانیزه جمع ویژه اصناف مختلف در سرتاسر کشور برای استفاده کلیه صاحبان مشاغل فروشگاهی و خدماتی با شفافیت مالی برای سازمان امور مالیاتی ارائه شده. همچنین از مزیت استفاده از صندوق مکانیزه برای اصناف مختلف میتوان به ارتباط با مشتری،ویژگی های نرم افزار حسابداری فروشگاهی، چاپ فاکنور، ثبت خرید و فروش، استفاده از بارکد خوان و ویژگی های جامع نرم افزار حسابداری میباشد که به صورت آنلاین طراحی شده و کمک بزرگی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است.

امکانات نرم افزار جمع

صندوق مکانیزه فروش چیست

به طور کلی هدف از اجرای صندق مکانیزه فروش در کشور ایجاد ثبات و نظم در کسب و کار، شفاف سازی در درآمدها ، هزینه ها و مبادلات تجاری مودیان و استفاده از تسهیلات مالیاتی در نظر گرفته شده برای مودیان است. در کنار این اهداف، مزایای دیگری همچون مشتری مداری در قالب صدور فاکتور فروش الکترونیکی و به حداقل رسیدن فرآیند قطعی شدن مالیات و …نیز برای صندوق مکانیزه فروش متصور است. با تمام این توصیفات اما یکپارچگی کلیه عملیات فروش ، انبار و حسابداری توسط یک سیستم هوشمند بزرگترین مزیت برنامه فروشگاهی است و ادامه عملیات بدون حضور فروشنده نیز انجام می شود .فروشنده می تواند کلیه فاکتورهای خرید ، انبار ، فروش و یا تغییر موجودی کالا را کنترل و بررسی کند. این کار مانع از اشتباهات عددی و کسری موجودی صندوق می شود

صندوق مکانیزه فروشگاهی

صندوق فروشگاهی به دوسته سخت افزار و نرم افزار تقسیم می شود. که نوع سخت افزار آن در فروشگاه بصورت مانیتور می باشد که با استفاده از بارکد خوان قیمت محصول را اعلام میکند و تمامی فروش ها را در خود ذخیره میکند نوع ساده تر آن در میوه فروشی ها بیشتر استفاده می شود که با وزن کردن محصول قیمت آن را محاسبه کرده و در اخر رسید مشتر را چاپ میکند. نرم افزار فروشگاهی جمع برای محاسبه تمامی عملیات فروشگاهی طراحی شده است که تمامی عملیات های خرید ، فروش ، محاسبه سود ، بهای تمام شده ، موجودی انبار و گزارشات روزانه، هفتگی و ماهانه طراحی و تولید شده است. آموزش کار با نرم افزار فروشگاهی جمع کاملا رایگان بوده و تمامی مراحل آموزش آن بصورت ویدو در سایت جمع موجود می باشد.

صندوق مکانیزه فروشگاهی

سوالات متداول صندوق مکانیزه فروش

صندوق مکانیزه فروش یک نرم افزار حسابداری است که برای شفاف سازی مالی و ساماندهی حساب های شما به کار میرود.

بله طبق دستور سازمان امور مالیاتی کشور دولت ها برای شفاف سازی و جلوگیری از فرار مالیاتی نصب صندوق مکانبزه فروش را اجباری کردن

شما با استفاده از صندوق فروش میتوانید تمامی حساب های خود را مدیریت کرده و با اطلاع از موجودی انبار نظم ویژه ایی به ورودی و خروجی کالاها داده و با صدور فاکتور برای مشتری به یک هماهنگی وبژه برسید.

بله برای اینکه فرار مالیاتی رخ ندهد و در آمد حرید و فروش املاک ها و کارمزد هر معامله برای خرید و فروش و اجاره نامه مشخص باشد باید صندوق مکانیزه نصب و راه اندازی شود در غیر این صورت صنف املاک مورد نظر شامل جریمه میشود.

طبق بخشنامه دولت برای صندوق های فروشگاهی معادل 10 درصد از مالیات ابزاری عملکرد اشخاص مشمول که توسط دولت که باید صندوق فروش نصب میکردند. برای دو یال اول بخشوده میشوند و شامل جریمه نمیگردند.

نظر کاربران

برچسب ها:
صندوق مکانیزه دارایی
صندوق مکانیزه املاک
صندوق مکانیزه پزشکان

مقاله‌های مرتبط:

تراز آزمایشی چیست؟ | تفاوت تراز آزمایشی با ترازنامه

مانده گیری حساب ها در پایان هر ماه که در دفتر کل ثبت و مورد استفاده برای گزارش مالی میباشد.تراز آزمایشی گفته میشود. که برای تهیه، . . .

ادامه مطلب

چه نرم افزار حسابداری خوب است؟

چه نرم افزار حسابداری مناسب شغل شماست؟ انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری با توجه برای کاربردهای مختلفی مانند شرکتی و فروشگاهی هموار . . .

ادامه مطلب

حساب تفصیلی چیست؟ | انواع حساب تفصیلی

حساب تفصیلی به عنوان زیرگروه حساب های کل و معین جزئی ترین بخش سرفصل های مهم نرم افزارهای جدید در حوزه حسابداری می باشد. در صورت عد . . .

ادامه مطلب

حسابداری انبار چیست و نکات مهم شمارش کالاها؟

در واحد های تولیدی و بازرگانی، بررسی نکات مهم انبار گردانی و چگونه انبار گردانی کنیم نقش مهمی در حسابداری شرکت خواهد داشت. با توجه . . .

ادامه مطلب

حسابداری بازرگانی | اصول حسابداری بازرگانی

حسابداری بازرگانی چیست؟ حسابداران در هر شرکت موظف به تهیه گزارشات مالی برای ارائه دقیق به صاحبان شرکت و مدیران هستند. . . .

ادامه مطلب

حسابداری پیمانکاری | روشهای انجام حسابداری پیمانکاری

یکی از شاخه های علم حسابداری، حسابداری پیمانکاری می باشد. این نوع حسابداری در حوزه های مختلفی کارایی دارد. فرایند پیمانکاری دارای . . .

ادامه مطلب

حسابداری و مولفه های آن

به طور کلی می توان گفت که حسابداری فرایند ثبت معاملات مالی مربوط به یک تجارت است. روند حسابداری شامل جمع بندی، تجزیه و تحلیل و گزا . . .

ادامه مطلب