صندوق مکانیزه فروش

 

نرم افزار صندوق مکانیزه جمع ویژه اصناف مختلف در سرتاسر کشور برای استفاده کلیه صاحبان مشاغل فروشگاهی و خدماتی با شفافیت مالی برای سازمان امور مالیاتی ارائه شده. همچنین از مزیت استفاده از صندوق مکانیزه برای اصناف مختلف میتوان به ارتباط با مشتری،ویژگی های نرم افزار حسابداری فروشگاهی، چاپ فاکنور، ثبت خرید و فروش، استفاده از بارکد خوان و ویژگی های جامع نرم افزار حسابداری میباشد که به صورت آنلاین طراحی شده و کمک بزرگی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است.

امکانات نرم افزار جمع

صندوق مکانیزه فروش چیست

به طور کلی هدف از اجرای صندق مکانیزه فروش در کشور ایجاد ثبات و نظم در کسب و کار، شفاف سازی در درآمدها ، هزینه ها و مبادلات تجاری مودیان و استفاده از تسهیلات مالیاتی در نظر گرفته شده برای مودیان است. در کنار این اهداف، مزایای دیگری همچون مشتری مداری در قالب صدور فاکتور فروش الکترونیکی و به حداقل رسیدن فرآیند قطعی شدن مالیات و …نیز برای صندوق مکانیزه فروش متصور است. با تمام این توصیفات اما یکپارچگی کلیه عملیات فروش ، انبار و حسابداری توسط یک سیستم هوشمند بزرگترین مزیت برنامه فروشگاهی است و ادامه عملیات بدون حضور فروشنده نیز انجام می شود .فروشنده می تواند کلیه فاکتورهای خرید ، انبار ، فروش و یا تغییر موجودی کالا را کنترل و بررسی کند. این کار مانع از اشتباهات عددی و کسری موجودی صندوق می شود

صندوق مکانیزه فروشگاهی

صندوق فروشگاهی به دوسته سخت افزار و نرم افزار تقسیم می شود. که نوع سخت افزار آن در فروشگاه بصورت مانیتور می باشد که با استفاده از بارکد خوان قیمت محصول را اعلام میکند و تمامی فروش ها را در خود ذخیره میکند نوع ساده تر آن در میوه فروشی ها بیشتر استفاده می شود که با وزن کردن محصول قیمت آن را محاسبه کرده و در اخر رسید مشتر را چاپ میکند. نرم افزار فروشگاهی جمع برای محاسبه تمامی عملیات فروشگاهی طراحی شده است که تمامی عملیات های خرید ، فروش ، محاسبه سود ، بهای تمام شده ، موجودی انبار و گزارشات روزانه، هفتگی و ماهانه طراحی و تولید شده است. آموزش کار با نرم افزار فروشگاهی جمع کاملا رایگان بوده و تمامی مراحل آموزش آن بصورت ویدو در سایت جمع موجود می باشد.

سوالات متداول صندوق مکانیزه فروش

سوالات متداول صندوق مکانیزه فروش صندوق مکانیزه فروش یک نرم افزار حسابداری است که برای شفاف سازی مالی و ساماندهی حساب های شما به کار میرود.
سوالات متداول صندوق مکانیزه فروش بله طبق دستور سازمان امور مالیاتی کشور دولت ها برای شفاف سازی و جلوگیری از فرار مالیاتی نصب صندوق مکانبزه فروش را اجباری کردن
سوالات متداول صندوق مکانیزه فروش شما با استفاده از صندوق فروش میتوانید تمامی حساب های خود را مدیریت کرده و با اطلاع از موجودی انبار نظم ویژه ایی به ورودی و خروجی کالاها داده و با صدور فاکتور برای مشتری به یک هماهنگی وبژه برسید.
سوالات متداول صندوق مکانیزه فروش بله برای اینکه فرار مالیاتی رخ ندهد و در آمد حرید و فروش املاک ها و کارمزد هر معامله برای خرید و فروش و اجاره نامه مشخص باشد باید صندوق مکانیزه نصب و راه اندازی شود در غیر این صورت صنف املاک مورد نظر شامل جریمه میشود.
سوالات متداول صندوق مکانیزه فروش طبق بخشنامه دولت برای صندوق های فروشگاهی معادل 10 درصد از مالیات ابزاری عملکرد اشخاص مشمول که توسط دولت که باید صندوق فروش نصب میکردند. برای دو یال اول بخشوده میشوند و شامل جریمه نمیگردند.

نظر کاربران

فهرست